سوالات متداول

سوالات متداول

تفاوت آژانس بسته‌بندی با فروشگاه بسته‌بندی‌های آماده چیست؟

قسمت فروشگاه، بسته‌بندی‌های از قبل آماده‌ را در تیراژ محدود در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که دارای کسب و کار کوچک اعم از خانگی یا اینترنتی هستید یا نیازمند آزمایش بسته‌بندی برای انتخاب بهتر هستید، می توانید از فروشگاه اقدام به خرید محدود بسته‌بندی‌های از قبل آماده نمایید و محصول مد نظر در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.
 در صورتی که کسب و کار و برند شما نیاز به تامین بسته‌بندی به صورت اختصاصی و با تیراژ بالا دارد، قسمت آژانس بسته‌بندی آماده‌پک را انتخاب نمایید تا بتوانید با کمک همکاران ما بسته‌بندی مورد نظر خود را طراحی و تولید نمایید.

چه نوع بسته بندی‌هایی در آماده پک عرضه می‌شوند؟

تمرکز آماده پک بر روی توسعه بسته‌بندی‌های کاغذی و مقوایی با استانداردهای بهداشتی و قابلیت تماس مستقیم با غذا است.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش در قسمت آژانس چند مقدار است؟

باتوجه به محصولی که می خواهید در بسته بندی قرار دهید، ابعاد، متریال مورد مصرف، تکنیک های تولید و … حداقل میزان سفارش محاسبه و اعلام می گردد. پیشنهای می شود با تیم آژانس بسته‌بندی آماده پک در تماس باشید.

چه موادی در آماده پک در دسترس است؟

تمرکز آماده‌پک بر مواد اولیه با کیفیت با خصوصیاتی مانند امکان تماس مستقیم با غذا، ایمنی برای کودکان، مقاوم در برابر چربی و رطوبت، جاذب رطوبت و چربی، ساخته شده از خمیر بکر کاغذ، فرم پذیر و مستحکم، به صورت رول جهت مدیریت بهینه مصرف و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. عمده کاغذ و مقوای مورد استفاده ما مستقیما از بهترین تولیدکنندگان اروپایی تامین می‌گردد.

چگونه می توان در آماده پک سفارش ثبت کرد؟

به صفحه آژانس بسته بندی آماده پک مراجعه نمایید.

از چه روش‌هایی می‌توان با آماده پک در تماس بود؟

به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

پیمایش به بالا